Manewry w Lesznie Górnym

Tym razem kilka nowych zdjęć SU46-047 wykonanych podczas załadunku kontenerów wojskowych w Lesznie Górnym. Była to dość nietypowa sytuacja gdyż dotychczas załadunek wojska odbywał się na oddalonej o kilka kilometrów od stacji bocznicy kolejowej w Pstrążu. Co prawda czołgi Abrams widoczne na platformach zostały załadowane na w/w bocznicy, ale już kontenery za pomocą dużego dźwigu ładowane były w stacji Leszno Górne.

5.03.2020. Leszno Górne.
W dniu dzisiejszym SU46-047 obsługiwała załadunek wojsk amerykańskich w Lesznie Górnym. Po wyciągnięciu z Pstrąża składu załadowanego czołgami Abrams suka zabiera z toru czwartego trzy platformy pod załadunek kontenerów odbywający się w dniu dzisiejszym wyjątkowo w stacji Leszno Górne.
5.03.2020. Leszno Górne.
SU46-047 złapana podczas manewrów w Lesznie Górnym. Widoczny także dźwig za sprawą którego na wagony załadowane zostaną kontenery i jeden pojazd wyglądem przypominający większy wózek widłowy. Sam załadunek w sumie nie był długi, ale transport kontenerów ze Świętoszowa na stację w Lesznie Górnym niemiłosiernie się przeciągał co w rezultacie po przeszło 4 godzinach pozwoliło na zakończenie załadunku.
5.03.2020. Leszno Górne.
SU46-047 spycha po torze siódmym platformy pod załadunek kontenerów wojskowych.
5.03.2020. Leszno Górne.
Motor na suce wygaszony, dźwig wyłączony i zapanowała cisza w Lesznie Górnym. Trwa oczekiwanie na dowóz pozostałych kontenerów ze Świętoszowa.
5.03.2020. Leszno Górne.
SU46-047 podczas załadunku wojskowych kontenerów.

Loading

Dodaj komentarz